جسنجو کنید فرم سفارش
66829270 - 66829271 (021) 98+ info@Moghaddam.dg@gmail.com

 ژنراتور استامفورد (STAMFORD)

استامفورد (STAMFORD) دارای کیفیت جهانی است، این نوع ژنراتور استامفورد امروزه از جمله محصولات بسیار پرکاربرد محسوب می‌شود که در کشور انگلیس طراحی شده است، که دارای سابقه ای بیش از یک قرن در زمینه تولید موتورهای الکتریکی است.

ژنراتور استامفورد ویژگی های فراوانی دارد که می توان به چند مورد از آن اشاره کرد. این محصولات از قابلیت استفاده جهت انواع دستگاه‌های پر قدرت خواهد بود و دارای برخی قطعات و تجهیزات دیگری هستند که برای انجام عملیات‌های خارج از مکان‌های خیلی بزرگ و در محیط‌های رو باز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در اکثر مواقع انواع مختلف ژنراتور استامفورد (STAMFORD) با قطعات و لوازم یدکی در بازار ارائه میگردد که همین امر باعث عملکرد بالای این دستگاه و نیز استفاده زیاد آن شده است. کیفیت بالای ژنراتور استامفورد وپوشش دهی آن در سطح جهانی از ویژگی‌های خاص ژنراتور استامفورد به حساب می‌آید.

بهتر است بدانید که علی رغم بالا بودن عملکرد این ژنراتور استامفورد (STAMFORD)، قیمت آن به صورتی تعریف شده است که بسیار مناسب و قابل خرید برای هر گونه فعالیتی می‌باشد. در قسمت فعالیت‌های ژنراتور استامفورد به نقش این دستگاه در تولیدات مختلف می‌توان اشاره کرد. با توجه به این که ژنراتور استامفورد در مدل های مختلفی طراحی و تولید می‌شود، می‌تواند تمامی خواسته و انتظارات مشتریان خود را برآورده کند.

از ژنراتور استامفورد می‌توان به عنوان یک منبع مورد اعتماد در مواقع ضروری در جریان برق استفاده کرد. از مزیت‌های ژنراتور استامفورد، استفاده بی نهایت در دماهای بسیار بالا و بسیار پایین نیز می‌باشد، به طوری که این محصول در شرایط دمایی زیر بیست درجه و یا گرمای زیاد و بالای پنجاه درجه قابل استفاده می‌باشد و همچنان می‌توان از عملکرد بالایی نیز برخوردار باشد. همچنین کارایی ژنراتور استامفورد (STAMFORD) در آلودگی‌ها نیز کاملا مناسب است و به خاطر این ویژگی های منحصر به فرد، باعث انتخاب مشتریان خاص و بالقوه خواهد شد

×