جسنجو کنید فرم سفارش
66829270 - 66829271 (021) 98+ info@Moghaddam.dg@gmail.com

بهترین برندهای دیزل ژنراتور کدامند ؟

برندهای معروف موتور دیزل

شرکت‌های تقریباً زیادی در سراسر جهان حتی در کشور خودمان، ایران، اقدام به طراحی و ساخت موتورهای دیزل نموده‌اند. با این حال معروف ترین دیزل‌ها از قرار زیر هستند.

ولوو پنتا (Volvo Penta)

این شرکت تقریباً ۱۵۰ سال است که به وجود آمده. کشور سوئد محل تولد آن است. این شرکت بیشتر به ساخت موتورهای دریایی شهرت دارد. همان موتورهایی که در وسایل نقلیه دریایی به کار برده می‌شوند. با این حال موتورهای دیزل آن، در دیزل ژنراتورها هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با این وجود دیزل ژنراتور ولوو پنتا توانسته مشتری خود را پیدا کند و امروزه از برندهای معروف دیزل ژنراتور به حساب می‌آید. رنج قدرت موتورهای ساخت این شرکت بین ۸۰ تا 700 kVA است.

دیزل

ولوو

کامینز (Cummins)

شرکت کامینز در ایالات متحده قرار دارد. تاریخ تأسیس این شرکت به سال ۱۹۱۹ برمیگردد. از جمله مهمترین محصولات شرکت کامینز می‌توان به انواع سوخت رسان انژکتور، فیلتراسیون، سامانه‌های کنترل قدرت و دیزل ژنراتور اشاره کرد. بیش از ۶۰۰۰ نمایندگی فعال در سراسر جهان از برتری‌های این شرکت محسوب می‌شود. برای مثال در ایران شرکت رویان صنعت نمایندگی این شرکت را به عهده دارد. دیزل ژنراتور کامینز گستره وسیعی از قدرت را داراست. 10 kVA تا حتی 3000 kVA بازه ای است که می‌توان در آن دیزل ژنراتور کامینز مناسب را پیدا کرد. این نشان می‌دهد که محل استفاده این دیزل ژنراتور می‌تواند از خانه‌های مسکونی تا صنایع بزرگ گسترده باشد.

پرکینز (Perkins)

سابقه شرکت پرکینز به حدود ۱۰۰ سال قبل برمی گردد. فرانک پرکینز را می‌توان به عنوان مؤسس این شرکت به شمار آورد. این شرکت اولین موتورهای دیزل با دور بالا را اختراع نمود. فرانک پرکینز بعد از آن شش بار دیگر رکورد سرعت موتورهای دیزل خود را شکست. سرعت بالا در دیزل ژنراتور باعث بالارفتن بازده می‌شود. همین امر دیزل ژنراتور پرکینز را بر سر زبان‌ها انداخت. دیزل ژنراتور پرکینز را می‌توان از 10 kVA تا 2000 kVA سفارش داد.

کاترپیلار (Caterpillar)

سال ۱۹۲۵ بود که شرکت کاترپیلار با ادقام دو شرکت تأسیس شد. این شرکت را می‌توان از بزرگترین شرکت‌های دنیا به حساب آورد. سهام این شرکت در بورس‌های بزرگ بین الملل معامله می‌شود.

دیزل

کاترپیلار

شرکت کاترپیلار موتور دیزل و ژنراتور موجود در دیزل ژنراتور را خودش طراحی می‌کند. همین باعث شده که موتور دیزل و ژنراتور در دیزل ژنراتور کاترپیلار از هماهنگی خوبی برخوردار باشند.

گستره قدرت دیزل ژنراتورهای کاترپیلار بیشتر در مقادیر بالا هست. به همین دلیل برای مصارف خانگی و شرکت‌های کوچک مناسب نیست. ۳۰۰ تا تا بیشتر از 8000 kVA گستره‌ای است که می‌توان در آن بهترین دیزل ژنراتور کاترپیلار را یافت.

وول (Lovol)

لوول یک شرکت چینی است ولی محصولات آن با برندهای جهانی رقابت می‌کند. این شرکت کمتر از سی سال است که به وجود آمده ولی قیمت مناسب در کنار کیفیت قابل قبول آن، باعث شده از سراسر جهان مشتری داشته باشد. دیزل ژنراتور لوول را می‌توان در گستره ۲۰ تا حدود 200 kVa یافت. این نشان می‌دهد برای مصارف خانگی و صنایع کوچک انتخاب مناسبی است.

دیزل

لوول

بنز (Benz)

تقریباً کسی نیست که شرکت بنز و محصولات آن را نشناسد. این شرکت در زمینه ساخت انواع خودروهای سبک و سنگین فعال است. ساخت موتور دیزل برای استفاده در دیزل ژنراتور بنز از دیگر فعالیت‌های این شرکت به شمار می‌آید. در حال حاضر این شرکت کشور ما را تحریم کرده ولی یک شرکت ایرانی اقدام به مهندسی معکوس این محصول نموده است. شما می‌توانید دیزل ژنراتور بنز ساخت شرکت موتور سازان ایران را در بازه قدرت ۲۰ تا 100 kVA خریداری نمائید

 

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×